Ngjarje tragjike në Gostivar, buri mbyt me sëpatë gruan e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Banjishnicë të Gostivarit, ku burri me sëpatë ka goditur për vdekje gruan e tij. Rastin në polici e ka denoncuar djali i viktimës.

“Në orën 06:43 V.I. i lindur në vitin 1987 ka denoncuar se babai i tij B.I. i moshës 65 vjeçe me sëpatë në dhomën e gjumit ka mbytur gruan e tij XH.I. e lindur në vitin 1960, pas çka është dhënë në arrati.

Organet kompetente menjëherë kanë dalë në vendngjarje dhe po hetojnë rastin, Policia është vënë në kërkim të autorit.als/ 

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

10 thoughts on “Ngjarje tragjike në Gostivar, buri mbyt me sëpatë gruan e tij

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *