Higuain me valixhe në duar drejt SHBA-së, pritet firma me ekipin e David Beckham në Miami

32- vjeçari argjentinas Higuain pritet t’i japë lamtumirën Juventusit dhe Europës për të mbyllur karrierën në SHBA.

Juventus pas dështimit në Champions League së fundmi dhe largimin e Sarrit, synon emra të mëdhenj për sulmin si Suarez teksa Ronaldo- Dybala duket se nuk do të largohen.

Mediat ndërkombëtare e bëjnë të sigurt transferimin e Higuain i cili ka marrë ‘ok’ nga Juventus për t’u larguar, teksa ka fjalë se që këtë mbrëmje ai do jetë në Miami ku do të karantinohet fillimisht para zyrtarizimit. 

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

4 thoughts on “Higuain me valixhe në duar drejt SHBA-së, pritet firma me ekipin e David Beckham në Miami

 • 05/13/2021 at 13:53
  Permalink

  I conceive you have mentioned some very interesting details , appreciate it for the post.

  Reply
 • 04/29/2021 at 03:38
  Permalink

  I like the helpful information you provide to your articles.
  I will bookmark your blog and test again right here frequently.
  I’m somewhat certain I’ll be told lots of new stuff right right here!

  Good luck for the following!

  P.S. If you have a minute, would love your feedback on my new website
  re-design. You can find it by searching for «royal cbd» — no
  sweat if you can’t.

  Keep up the good work!

  My homepage … delta 8

  Reply
 • 04/09/2021 at 16:37
  Permalink

  Greetings, I believe your site may be having internet browser compatibility issues.
  When I look at your web site in Safari, it looks
  fine however when opening in I.E., it’s got some overlapping issues.
  I simply wanted to give you a quick heads up! Apart from that,
  great blog!

  Reply
 • 03/20/2021 at 21:17
  Permalink

  I like this web blog so much, saved to my bookmarks. “American soldiers must be turned into lambs and eating them is tolerated.” by Muammar Qaddafi.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *