Bradley Cooper dhe Irina Shayk bashkohen sërish, por është vetëm për një shëtitje me vajzën

Bradley Cooper dha Irina Shayk janë duke kaluar kohë së bashku edhe pse janë ndarë kohë më parë.

Ata kanë dëshmuar se ish-partnerët mund të mbesin ende miq, për shkak të fëmijëve të përbashkët. Që të dy janë parë në rrugët e New York-ut, ndërsa 45-vjeçari shihej të mbante në dorë vajzën e tyre.

Të gjithë paraqitjes ajo i ka shtuar edhe aksesorë, ku megjithëse me maskë viheshin në pah syzet. Cooper kësaj radhe ishte me një veshje më sportive, ndërsa në kokë mbante një kapele bejsbolli.

Edhe pse po kalojnë kohë produktive së bashku, për aktorin e njohur po thuhet se ka filluar një romancë me Jennifer Garner. Balkanweb/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Bradley Cooper dhe Irina Shayk bashkohen sërish, por është vetëm për një shëtitje me vajzën

 • 03/20/2021 at 22:52
  Permalink

  But a smiling visitant here to share the love (:, btw great design and style. “Better by far you should forget and smile than that you should remember and be sad.” by Christina Georgina Rossetti.

  Reply
 • 09/20/2020 at 19:46
  Permalink

  I love this watch. The look and size are perfect for me.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *