Mbahet në ambient të hapur panairi i librit në Shkup

Gjendja me koronavirusin sivjet ka qenë arsyeja për herë të parë Panairi i librit të mbahet në ambient të hapur. Organizatorët që për herë të parë përballen me këtë lloj krize nuk ka qenë e lehtë të organizojnë Panair njëjavor me faktin se nuk kanë pritur që vizitueshmëria të jetë e madhe. Megjithatë vizitorët janë paraqitur në numër të kënaqshëm dhe maksimalisht kanë respektuar masat e mbrojtjes nga virusi. Në hyrjen e Panairit të gjithë që hyjnë brenda së pari ju matet temperatura e trupit, ndërsa janë vendosur edhe mjete për dezinfektim.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Mbahet në ambient të hapur panairi i librit në Shkup

 • 06/30/2021 at 05:49
  Permalink

  First off I want to say wonderful blog! I had a quick question in which I’d like to ask if
  you do not mind. I was interested to know how you center yourself and clear your head before writing.

  I have had a hard time clearing my thoughts
  in getting my thoughts out. I truly do enjoy writing but it just seems like the first 10 to 15 minutes are lost simply just trying
  to figure out how to begin. Any suggestions or hints?

  Many thanks!

  Reply
 • 05/11/2021 at 06:13
  Permalink

  Its like you learn my mind! You seem to understand a lot about this,
  like you wrote the book in it or something. I believe that you could do with some %
  to pressure the message home a little bit, however instead of that, this
  is fantastic blog. A fantastic read. I will definitely be back.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *