Shpopullimi/ Meta: Situata është më dëshpëruese se në vitet ’90, duhet reagim i menjëhershëm, ndryshe…!

Ritmet shqetësuese të shpopullimit të Shqipërisë edhe sipas prestigjozes “Le Monde” tregojnë se situata në vend është më dëshpëruese se në vitet ’90 shkruan Meta. 

Adresimi i menjëhershëm i këtij fenomeni është emergjencë kombëtare, dhe çdo neglizhencë e mëtejshme do të kishte pasoja katastrofike.

Koha për të rikthyer shpresën tek shqiptarët është tani!

lg.php.gifRruga që duhet ndjekur është e qartë: Shqiptarët duhet të marrin në dorë fatet e tyre!

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Shpopullimi/ Meta: Situata është më dëshpëruese se në vitet ’90, duhet reagim i menjëhershëm, ndryshe…!

 • 07/26/2021 at 17:24
  Permalink

  What’s Taking place i’m new to this, I stumbled upon this I have found It absolutely helpful and it has helped me out loads.

  I am hoping to contribute & assist other users
  like its aided me. Good job.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *