Moti sot kryesisht me diell, temperatura deri në 34 gradë Celsius

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej tetë deri 17 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale prej 28 deri 34 gradë celsius. Als/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

4 thoughts on “Moti sot kryesisht me diell, temperatura deri në 34 gradë Celsius

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *