Zaev: Delçev ishte luftëtar për drejtësinë shoqërore, kurse Mickoski është një mbrojtës i krimit dhe padrejtësisë

Delçev ishte luftëtar për drejtësinë shoqërore, kurse Mickoski është një mbrojtës i krimit dhe padrejtësisë. Të dy nuk shkojnë kurrë bashkë. Qytetarët e Dellçevës gjithashtu i thanë Mickoskit se VMRO-DPMNE humbi me më shumë se 1000 vota diferencën në zgjedhjet e fundit. Fb status/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *