Bayern Mynih ofron teste falas të virusit për tifozët

Klubi gjerman i futbollit Bayern Munich u ka ofruar teste falas koronavirus tifozëve me bileta për Super Kupën e javës së ardhshme në Hungari.

Autoritetet hungareze kërkojnë që tifozët që mbërrijnë për hapjen e sezonit tradicional evropian të kenë një rezultat negativ të vërtetuar nga një test i fundit për virusin para se të lejohen të hyjnë në vend.

Klubi thotë se 3,000 tifozë të Bayern me bileta për ndeshjen mund të testohen në 21 dhe 22 Shtator në një parkim pranë stadiumit.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

5 thoughts on “Bayern Mynih ofron teste falas të virusit për tifozët

 • 07/22/2021 at 14:44
  Permalink

  Thanks a bunch for sharing this with all folks you actually recognise what you’re speaking about!
  Bookmarked. Please additionally visit my website =).

  We can have a link exchange contract between us

  Reply
 • 07/13/2021 at 16:51
  Permalink

  I like the helpful information you provide in your articles.
  I’ll bookmark your blog and check again here frequently. I am quite certain I will learn plenty of new stuff right here!
  Best of luck for the next!

  Reply
 • 06/17/2021 at 11:08
  Permalink

  Superb website you have here but I was curious if you knew of any forums that cover the same
  topics talked about in this article? I’d really love
  to be a part of group where I can get responses from other
  knowledgeable individuals that share the same interest.
  If you have any recommendations, please let me know. Thank you!

  My web-site: 먹튀검증

  Reply
 • Pingback: my discreet place free online dating

 • Pingback: how to match on tinder

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *