Kreu i ASH-së takon ambasadorin Reka

Sot, në selinë e Aleancës për Shqiptarët, kisha nderin që të kem mysafir Ambasadorin e Republikës së Shqipërisë, z. Fatos Reka. Me ambasadorin Reka, temë e bisedës sonë ishin situata aktuale politike në Shqipëri dhe në RMV dhe rajon, zgjedhjet e fundit tek ne, si dhe ballafaqimi me gjendjen dhe menaxhimin e Covid 19 nga ana e të dyja shteteve.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

6 thoughts on “Kreu i ASH-së takon ambasadorin Reka

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *