Moti me diell, temperatura deri 33 gradë

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në jugperëndim do të ketë kushte për paraqitje të përkohshme të shiut. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 9 deri në 19 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 26 deri në 33 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell me vranësira mesatare dhe erë të dobët nga drejtimi verilindor. Temperatura minimale do të ulet deri në 15, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 31 gradë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

13 thoughts on “Moti me diell, temperatura deri 33 gradë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *