Një nga çiftet më të njohura turke po divorcohet?!

Një nga aktorët më të njohur turk, Burak Ozvivit, i njohur gjithashtu për publikun si Bali Beu i famshëm nga seriali “Sulltani i Madhërishëm”, thuhet se po divorcohet nga gruaja e tij e bukur dhe aktorja Fahrie Evcen, dhe lajmi u përhap nga media lokale turke transmenton gazeta.

Problemet në martesën e tyre dyshohet se filluan pasi Fahrije ra në depresion për shkak të vdekjes së babait të saj dhe refuzoi të pranonte këshillat dhe rekomandimet e Burak për të kërkuar ndihmë profesionale ndërsa ai po kujdesej për djalin e tyre. Sipas një burimi pranë çiftit, çështja e rritjes së një fëmije ishte ajo që përfundoi, sepse të gjithë donin të rrisnin djalin e tyre në mënyrën e tyre.

Burak dyshohet se nuk kishte më durim për sjelljen e gruas së tij, por ajo, siç thonë ata, është e gatshme të bëjë gjithçka për ta mbajtur atë, kështu që vendosi ta ndalte karrierën e saj.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

275 thoughts on “Një nga çiftet më të njohura turke po divorcohet?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *