Bastisje në Singjeliq, është gjetur pistoletë dhe heroinë, arrestohet një person

Më datën 15.09.2020 rreth orës 06:00 në f. Singjeliq-Shkup nga ana e Njësitit për Tregti të Palejuar me Drogë pranë SPB Shkup është kryer bastisje në shtëpinë e S.A.(32) dhe në disa lokalitete dhe gjatë kësaj është gjetur armë zjarri “Zastava” me 9 plumba, heroinë dhhe një terezi dixhitale. Gjatë kësaj është arrestuar S.A. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të parashtrohet kallëzim përkatës.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

8 thoughts on “Bastisje në Singjeliq, është gjetur pistoletë dhe heroinë, arrestohet një person

 • 07/16/2021 at 08:18
  Permalink

  Hmm it looks like your site ate my first comment (it was super long) so I
  guess I’ll just sum it up what I had written and say, I’m thoroughly enjoying your
  blog. I as well am an aspiring blog writer but I’m still
  new to the whole thing. Do you have any tips for novice blog writers?
  I’d genuinely appreciate it.

  Reply
 • 06/30/2021 at 03:28
  Permalink

  Hello to all, the contents present at this site are really amazing for people experience, well, keep up the nice work fellows.

  Reply
 • 06/10/2021 at 19:35
  Permalink

  Wonderful site you have here but I was wanting to know if you knew of any message
  boards that cover the same topics discussed in this article?
  I’d really love to be a part of online community where I can get responses
  from other experienced people that share the same interest.
  If you have any suggestions, please let me know.
  Appreciate it!

  Reply
 • 05/29/2021 at 16:30
  Permalink

  Thank you a bunch for sharing this with all people you really realize
  what you’re talking about! Bookmarked. Kindly also discuss with my web
  site =). We may have a hyperlink alternate contract between us

  Reply
 • 04/24/2021 at 15:20
  Permalink

  Every weekend i used to go to see this web page, as i wish for enjoyment, as this this site conations actually fastidious funny data too.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *