VMRO-DPMNE proteston sërish, për Goce Dellçevin, anëtarësimin në BE dhe për Maqedoninë

VMRO-DPMNE edhe sot proteston në rrugët e Shkupit. Për dallim nga hera e kaluar që protestuan për shtrenjtimin e energjisë elektrike, sot protestojnë për Goce Dellçevin, Anëtarësimin në BE dhe për Maqedoninë

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “VMRO-DPMNE proteston sërish, për Goce Dellçevin, anëtarësimin në BE dhe për Maqedoninë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *