KRRE me subvencione për rrymën për familjet me nevojë

Komisioni Rregullator i Energjisë po kërkon mundësi, që në periudhën në vijim kategoritë e cenueshme të qytetarëve të përdorin ndihmë financiare shtesë, për mbrojtjen nga varfëria energjetike. Rregullatori tashmë ka pasur disa takime me sindikatën dhe OJQ-të, me qëllim gjetjen e zgjidhjeve afatgjata.

 

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “KRRE me subvencione për rrymën për familjet me nevojë

  • 06/26/2021 at 22:10
    Permalink

    [url=https://askcialis.com/]tadalafil no prescription[/url] [url=https://viagramt.com/]canadian generic viagra[/url] [url=https://dxpharmacy.com/]pharmacy delivery[/url] [url=https://viagravhs.com/]generic viagra online 25mg[/url] [url=https://cialisgenericonline.com/]buying cialis in canada[/url] [url=https://viagragenericpills.com/]viagra otc uk[/url]

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *