Lëvizja VETËVENDOSJE! bëhet anëtare e Aleancës Progresive

Sot, më 18 shtator 2020, Bordi i Aleancës Progresive pranoi Lëvizjen VETËVENDOSJE! si anëtare të kësaj organizate ndërkombëtare të subjekteve social demokrate.

Që nga sot, Lëvizja VETËVENDOSJE! do të jetë pjesë e Aleancës Progresive dhe të gjitha aktiviteteve të saj, siç parashihet në statutin dhe dokumentet e tjera të kësaj organizate ndërkombëtare.

Detajet e tjera do t’i bëjmë publike në konferencën e nesërme për media, në ora 14:00, së bashku me kryetarin e Lëvizjes VETËVENDOSJE!, z. Albin Kurti.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Lëvizja VETËVENDOSJE! bëhet anëtare e Aleancës Progresive

 • 08/22/2021 at 18:01
  Permalink

  Spot on with this write-up, I actually feel this amazing site needs a lot more attention. I’ll probably be returning to
  read through more, thanks for the info!

  Reply
 • 08/22/2021 at 17:51
  Permalink

  This post offers clear idea designed for the new people of blogging,
  that genuinely how to do running a blog.

  Reply
 • 08/19/2021 at 15:09
  Permalink

  Its like you read my mind! You seem to know so much about this, like you wrote the book in it or something.
  I think that you could do with a few pics to drive the message home a little bit, but instead of
  that, this is magnificent blog. A great read. I’ll definitely be back.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *