Shkup, sërish protesta kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike

Sërish do të ketë protesta kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike të paralajmëruar nga Komisioni Rregullator për Energjetik. Sipas njoftimit të Këshillit protestues, protesta do të mbahet sot me fillim orën 19:00 duke filluar nga Çairçanka deri tek Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe pritet të përfundoj tek Komisioni Rregullator për Energjetik.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Shkup, sërish protesta kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike

  • 10/30/2021 at 18:07
    Permalink

    594303 892185Wow! Thank you! I always wanted to write on my site something like that. Can I incorporate a portion of your post to my internet site? 940299

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *