Supremja konfirmoi dënimet për rastin “Tanku”, Jankullovska duhet të shkoj në burg!

Gjykata Supreme ka hedhur poshtë ankesat e parashtruara nga të dënuarit në rastin “Tanku”, Nikolla Gruesvki, Gordana Jankullovska dhe Gjoko Popovski dhe konfirmoi aktvendimet e shqiptuara nga Gjykata e Apelit, njoftojnë nga Gjykata Supreme.

Në rastin “Tanku”, lëndë e akuzës ishte tenderi joligjor për veturën luksoze “Mercedes”. als/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

7 thoughts on “Supremja konfirmoi dënimet për rastin “Tanku”, Jankullovska duhet të shkoj në burg!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *