Covid-19, Filipçe: Po bëhen analiza nëse duhen masa shtesë

Të gjithë e kemi vështirë, por duhet t`u përmbahemi masave preventive, situata përkeqësohet për shkak të mosrespektimit, thotë Filipçe.

Në paraqitjen e tij të sotme, Filipçe pranoi se numri i të infektuarve është rritur tre ditët e fundit, dhe theksoi se po bëhen analiza për të detektuar shkaqet.

“Është e vërtetë që numri i vdekjeve si rezultat i Covid-19 është rritur në ditët e fundit, në tre ditët e fundit. Më parë përqindja ishte 6.5, tani është rreth 8.Janë duke u zhvilluar analiza për shkaqet që çuan në rritjen e numrit të të infektuarve dhe të vdekurve me Covid-19. Në fillim të javës së ardhshme, ne do të dimë se cila është arsyeja dhe për atë dhe nëse duhet bërë diçka shtesë”, tha sot ministri i Shëndetësisë, Venko Filipce. Als/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

5 thoughts on “Covid-19, Filipçe: Po bëhen analiza nëse duhen masa shtesë

 • 09/05/2021 at 02:23
  Permalink

  If some one desires to be updated with most recent technologies therefore he must be go to see this
  web site and be up to date all the time.

  Reply
 • 09/02/2021 at 20:07
  Permalink

  This article gives clear idea in favor of the new people of
  blogging, that genuinely how to do running a blog.

  Reply
 • 08/31/2021 at 18:37
  Permalink

  I know this if off topic but I’m looking into starting my
  own blog and was curious what all is needed to get
  set up? I’m assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?
  I’m not very web savvy so I’m not 100% sure. Any recommendations
  or advice would be greatly appreciated. Thank you

  Reply
 • 08/30/2021 at 07:58
  Permalink

  First off I want to say wonderful blog! I had a
  quick question which I’d like to ask if you do
  not mind. I was curious to find out how you
  center yourself and clear your head prior to writing. I’ve
  had a hard time clearing my thoughts in getting my ideas out.
  I do enjoy writing but it just seems like the first 10 to 15 minutes are generally
  lost simply just trying to figure out how to begin. Any suggestions or tips?
  Kudos!

  Reply
 • 08/28/2021 at 11:21
  Permalink

  Hi i am kavin, its my first occasion to commenting anywhere, when i read this paragraph i
  thought i could also make comment due to this brilliant post.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *