Grubi: Jam i lumtur që sot isha prezent në përfundimin e projektit për gazifikimin e Spitalit Obstetrik Gjikologjik “Nënë Tereza” në Çair.

“Jam i lumtur që sot isha prezent në përfundimin e projektit për gazifikimin e Spitalit Obstetrik Gjikologjik “Nënë Tereza” në Çair.

Ky është një fillim fantastik i Qeverisë së re, ne po japim kontribut për një jetë më cilësore atje ku në fakt nis vetë jeta.

Përgëzova të gjithë ata që ndihmuan dhe u angazhuan për realizimin me sukses të projektit, në veçanti përgëzova Komunën e Çairit, por edhe ndihem falënderues ndaj ministrisë së Shëndetësisë, ministrisë së Ambientit Jetësor dhe gjithë të tjerëve që kanë kontribuar.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Grubi: Jam i lumtur që sot isha prezent në përfundimin e projektit për gazifikimin e Spitalit Obstetrik Gjikologjik “Nënë Tereza” në Çair.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *