Javën tjetër vendoset për qëndrimin ditor në çerdhe

Të hënën Komisioni për sëmundje ngjitëse do të vendosë nëse fëmijët nëpër çerdhe do të mund të qëndrojnë tërë ditën në këto institucione përkujdesi. Në analizimin e shifrave të foshnjave dhe kapaciteteve të çerdheve, epidemiologët gjatë fundjavës do të japin konstatimet se ku dhe sa fëmijë mund të jenë në kujdesin e edukatoreve edhe pas mbarimit të orarit. Sot Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe tha se në mbledhjen e së hënës do të merret një vendim pozitiv për këtë çështje. 

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Javën tjetër vendoset për qëndrimin ditor në çerdhe

 • 04/25/2021 at 12:19
  Permalink

  Hello there, I think your website could possibly be having internet browser compatibility problems.
  When I take a look at your site in Safari, it looks fine
  however when opening in I.E., it’s got some overlapping issues.
  I merely wanted to give you a quick heads up! Apart from that,
  excellent website!

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *