Tottenham prezanton Gareth Balen

Gareth Bale është zyrtarisht futbollist i Tottenhamit, pasi klubi londinez ka mbyllur huazimin e tij për një vit.

Uellsiani është kthyer në klubin ku shkëlqeu përpara se të bënte hapin gjigant të transferimit tek Reali i madridit. 31-vjeçari fluturoi në Londër të premten pasi “Spurs” ranë dakord të paguanin pagën e tij rreth 20 milionë funte dhe tarifën e huazimit

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

43 thoughts on “Tottenham prezanton Gareth Balen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *