Liverpool del me fitore nga ‘Stamford Bridge’,

Liverpool ka treguar forcën e kampionit duke fituar 0-2 në Stamford Bridge ndaj Chelsea-s me dy gola të Mane. Gjithçka u vendos brenda 4 minutave kur Mane fillimisht shënoi një gol me kokë në minutën e 50-të falë një përgjumje të mbrojtjes londineze, dhe më pas 4 minuta më vonë, kur portieri Kepa Arrizabalaga ia pasoi në zonë topin sulmuesit senegalez që nuk e pati të vështirë të shtyjë topin.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

59 thoughts on “Liverpool del me fitore nga ‘Stamford Bridge’,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *