Sela: Komitët” si tifo grup i shërbejnë sistemit dhe janë po të njëjtit që shajnë e ofendojnë shqiptarët, edhe gjatë qeverisjes së Gruevskit me BDI edhe gjatë kësaj qeverisjes LSDM-BDI

“Komitët” si tifo grup i shërbejnë sistemit dhe janë po të njëjtit që shajnë e ofendojnë shqiptarët, edhe gjatë qeverisjes së Gruevskit me BDI edhe gjatë kësaj qeverisjes LSDM-BDI. Kështu shkruan kreu u ASH dhe deputet në kuvend, Sela. Me tej thotë se shellja e tyre dhe thirrjet antishqiptare, burimin e kanë tek sistemi, që u jep fuqi dhe përkrahje, pavarësisht kush është në pushtet.

Fuqinë e tyre e shfaqën edhe para disa viteve në lagjen Nerez, e banuar me shqiptarë, ku jo vetëm që rrahën shqiptarët në shtëpitë e tyre, por edhe demoluan bizneset e shqiptarëve, duke ua vënë zjarrin lokaleve të tyre.

Epilogu i kësaj ngjarje, ashtu si edhe i shumë akteve kriminale të këtij grupi vandalësh, asnjëherë nuk u dënua nga askush!

Sjellja e tyre nuk është thjesht sjellje e një tifo grupi, por burimin dhe dirigjimi i tyre bëhet nga sistemi i cili i nxit dhe mbronë ata.

Për sa kohë sistemi nuk i dërgon prapa grillave këto huligan, fenomene te këtilla s’do të kenë të ndalur!

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Sela: Komitët” si tifo grup i shërbejnë sistemit dhe janë po të njëjtit që shajnë e ofendojnë shqiptarët, edhe gjatë qeverisjes së Gruevskit me BDI edhe gjatë kësaj qeverisjes LSDM-BDI

 • 07/06/2021 at 00:38
  Permalink

  Hello there! I could have sworn I’ve visited this site before but after going through many
  of the posts I realized it’s new to me. Anyways, I’m definitely pleased I came across it and I’ll be bookmarking it and checking back often!

  Reply
 • 07/05/2021 at 06:55
  Permalink

  Hi! I’m at work surfing around your blog from my new apple iphone!
  Just wanted to say I love reading your blog and look forward to all your posts!
  Keep up the outstanding work!

  Reply
 • 06/21/2021 at 03:00
  Permalink

  instagram Takipçi Hilesi

  Bir numaralı sosyal medya yardımcınız
  olarak sizlere gerekli tüm işlemleri son derece kaliteli bir şekilde sağlıyoruz.
  Popüler olmak ve belirli bir kitleye hitap etmek ister misiniz, desteğimizle bu prosedürleri takip ederek güne ayak uydurarak popülaritenizi kolayca artırabilirsiniz.
  Herkes Instagram hilelerinin güvenilmez olduğuna dair bir algıya sahip ancak 2021 yazında bu çalışmalar
  artık yüksek güvenilirlik ve kalite ile yapılıyor.
  En güvenilri şekilde hiç ücret ödemeden günlük limitli şekilde takiçilerinizi arttırabilirsiniz

  https://rebrand.ly/takipcibegenihilesi

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *