Kosovë/ Gjendet një valixhe e dyshimtë, bllokohet një pjesë e rrugës “Bill Kllinton”

Policia e Kosovës sot ka marrë informatën për një valixhe të dyshimtë në rrugën “Bill Kllinton” në Prishtinë, duke bërë kështu që një pjesë e kësaj rruge të bllokohet.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar, zëdhënësja e policisë Flora Ahmeti.

Ahmeti ka thënë se policia është në vendin e ngjarjes dhe është duke bërë ekzaminimet e duhura.

“Rreth orës 10:30,kemi pranuar një informacion se në rrugën ‘Bill Kllinton’ ndodhet një valixhe e dyshimtë. Aktualisht në vendin e ngjarjes janë ekipet e nevojshme policore. Një pjesë e rrugës ‘Bill Kllinton’ është ndaluar për qarkullim, do të lirohet pas përfundimit të ekzaminimit të vendit të ngjarjes, kur edhe do të njoftoheni edhe për detaje të tjera”, ka thënë Ahmeti. Tch/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

5 thoughts on “Kosovë/ Gjendet një valixhe e dyshimtë, bllokohet një pjesë e rrugës “Bill Kllinton”

 • 08/07/2021 at 17:54
  Permalink

  Hello there! This post couldn’t be written much better!

  Reading through this post reminds me of my previous roommate!

  He continually kept talking about this. I am going to send this
  post to him. Fairly certain he will have a great read. I appreciate you for sharing!

  Reply
 • 07/28/2021 at 16:05
  Permalink

  Ahaa, its pleasant dialogue on the topic of this
  article here at this weblog, I have read all that, so now me also commenting at this place.

  Reply
 • 07/24/2021 at 20:41
  Permalink

  You could definitely see your skills in the article you write.
  The sector hopes for more passionate writers such as you who are not afraid to say how they believe.
  At all times go after your heart.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *