Nga mesnata priten çmime të reja të derivateve të naftës

Komisioni Rregullator për Energjetikë gjatë ditës së sotme pritet të publikoj çmimet e reja të derivateve të naftës të cilat do të hyjnë në fuqi pas mesnate dhe do të vlejnë deri të hënën e ardhshme.

Javën e kaluar me vendim të KRRE-së, çmimet e benzinës Super-95 deh Super-98 u ulën për një denar, derisa çmimi i Dizelit u ulë për 1.5 denarë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Nga mesnata priten çmime të reja të derivateve të naftës

 • 07/03/2021 at 13:30
  Permalink

  รูปแบบใหม่โดนใจผู้เล่น เกมคาสิโนออนไลน์ที่ดีที่สุด บริการครบวงจรในเรื่องความสนุกและเงินรางวัลจำนวนมาก สล็อตออนไลน์เล่นไม่ยาก จ่ายเงินจริงทุกบาททุกสตางค์ เมื่อคุณวางเดิมพันชนะ สมัครสมาชิกรับโบนัส
  50% คัดสรรคุณภาพมาไว้เป็นอย่างดีรับประกันความสนุกและความเพลิดเพลินในการเล่นกับเว็บไซต์เราpg slot
  เกมส์ pg เปิดประสบการณ์ในการหาเงินรางวัลที่แสนจะท้าทาย

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *