Vetëm 45 të infektuar dhe 7 të vdekur në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit janë kryer 552 teste për COVID-19 dhe prej tyre 45 kanë rezultuar pozitivë, ose thënë ndryshe 8 për qind e tyre. Po ashtu kanë ndërruar jetë edhe 7 pacientë me COVID-19. Ndërsa janë shëruar 86 persona

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Vetëm 45 të infektuar dhe 7 të vdekur në 24 orët e fundit

 • 04/09/2021 at 21:32
  Permalink

  I’m really enjoying the design and layout of your website.
  It’s a very easy on the eyes which makes it much more pleasant for me to come here and visit more
  often. Did you hire out a designer to create your theme?
  Outstanding work!

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *