Vritet me armë zjarri një person në Prizren, çfarë thotë policia

Një person është vrarë gjatë mbrëmjes së sotme në lagjen e trimave në Prizren.

Mësohet se personi në fjalë është vrarë me armë zjarri.

Nga mjekët kompetent është konfirmuar se personi i dyshuar nga plagët e mara ka ndërruar jetë. Në vendin e ngjarjes është gjetur një armë e zjarrit-pistoletë, me të cilën dyshohet se personi i dyshuar ka shtënë në drejtim të zyrtarëve policorë si dhe dy granata dore”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.
(BalkanWeb)

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

4 thoughts on “Vritet me armë zjarri një person në Prizren, çfarë thotë policia

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *