Moti me vranësira dhe reshje shiu

Moti në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me reshje shiu. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 7 deri 14 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë prej 23 deri 29 gradë.
Edhe në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, temperatura minimale do të ulet në 11 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrij deri në 26 gradë Celsius.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Moti me vranësira dhe reshje shiu

  • 08/23/2021 at 04:21
    Permalink

    What’s up colleagues, how is everything, and what you desire to say about this piece of writing,
    in my view its genuinely awesome designed for me.

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *