Zejdi: Deputetët e ASH/AAA nuk janë në shitje sepse nuk janë blerë

Zejd Rexhepi në emisionin click tv21 i cili pas debatit me analistët Hoda dhe Selmanin se gjoja opozita shqiptare mund të përçahet deputeti i Alternativës për të satën herë në emision përmendi se deputetët opozitar nuk janë në shitje dhese përçarje nuk ka dhe nuk do ketë midis ASH dhe AAA, jemi duke funksionuar në mënyre të mrekullueshme, në kohezion të plot tha deputeti Zejd Rexhepi.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *