Kthehen tërmetet në Shqipëri. Sërish lëkundje të tokës

Sërish lëkundje tërmeti në vend

Në vend janë ndjerë sërish lëkundje tërmeti.

Të dhënat paraprake tregojnë se magnituda ishte 3.5 me epiqendër në Lushnje.

Thellësia e lëkundjeve raportohet në 10 km dhe ora kur janë regjistruar lëkundjet ka qenë 17:34.

Kujtojmë se prej disa ditësh tashmë në vend janë ndjerë lëkundje të tokës. Tch/ 

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

110 thoughts on “Kthehen tërmetet në Shqipëri. Sërish lëkundje të tokës

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *