Moti i ndryshueshëm dhe me reshje shiu

Moti sot në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Në disa vende do të ketë reshje lokale të shiut, si dhe do të fryjë erë nga drejtimi perëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 14 gradë, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 23 deri 30 gradë Celsius.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Moti i ndryshueshëm dhe me reshje shiu

 • 01/21/2021 at 15:15
  Permalink

  This design is spectacular! You definitely know how to keep a reader amused.
  Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost…HaHa!) Fantastic job.
  I really loved what you had to say, and more than that, how
  you presented it. Too cool!

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *