RMV/152 raste të reja me COVID-19 dhe dy viktima në 24 orët e fundit

152 (9%) raste të reja me virus korona kanë rezultuar nga 1630 teste të bëra në 24 orët e fundit. Ndërkohë kanë vdekur dy persona,. Për këtë periudhë 24-orëshe 126 pacientë janë shëruar.

152 (9%) raste të reja me virus korona kanë rezultuar nga 1630 teste të bëra në 24 orët e fundit. Ndërkohë kanë vdekur dy persona,. Për këtë periudhë 24-orëshe 126 pacientë janë shëruar.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

5 thoughts on “RMV/152 raste të reja me COVID-19 dhe dy viktima në 24 orët e fundit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *