Prishtinë, EULEX bastisë zyrat e OVL-UÇK-së

Zyrat e OVL-UÇK-së janë rrethuar dhe janë bastisur nga zyrtarë policorë të EULEX-it. Aty janë parë disa policë të cilët janë futur edhe brenda zyrave, ende nuk dihet arsyeja. /KosovaPress/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

35 thoughts on “Prishtinë, EULEX bastisë zyrat e OVL-UÇK-së

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *