Atl madrid gjunjëzon Granadën 6:1. Suarez i pandalshëm

Përtej fitores së thellë me rezultatin 6-1 ndaj Granadas, ajo që ra në sy gjatë ndeshjes ishte performanca mjaft e mirë e Luis Suarez.

I futur si zëvendësues, uruguaiani ka mundur të shënojë dy herë dhe të japë një asist për Lorenten.

Golin e parë Suarez e shënoi me kokë, ndërsa të dytin me anë të goditje të fuqishme nga jashtë zone, e cila e ndihmuar dhe nga shtylla nuk e kishte shumë të vështirë të përfundonte në rrjetë.

Me këto paraqitje, Suarez do të bëjë të pendohet Barecelonën e cila e dëboi atë në mënyrë të turpshme. Tch/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *