Restorantet e dasmave do të marrin grante nga 3,000 deri në 10,000 euro

“Të gjitha subjektet e regjistruara dhe të licencuara për këtë aktivitet do të marrin mbështetje në një vlerë totale prej një milion euro. Grantet veç e veç janë në vlerë prej 3,000 deri në 10,000 euro, varësisht nga qarkullimi i realizuar në vitin 2019 ”, shtoi Zoran Zaev në pres konferencën e sotme për shtyp në prezentimin e paketës së katërt antikrizë

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *