Bayern fiton edhe Superkupën e Gjermanisë, kësaj radhe ndaj Dortmund e shpëton goli ‘absurd’ i Kimmich

Bayerni i Mynihut nuk ndalet këtë vit teksa ka koleksionuar trofeun e 5-t në harkun kohor të disa muajve.

DfB Pokal, Bundesliga, Champions League, Superkupa e Europës dhe tani e Gjermanisë do të shënojnë një vit historik për bavarezët.

Por kësaj radhe Bayern i Mynihut ka pasur një sfidë tejet të vështirë ndaj Dortmund. Edhe pse kaluar në avantazh të dyfishtë me Tolisso dhe Muller, Brandt dhe Haland shokuan vendasit duke barazuar rezultatin.

Por kësaj radhe Bayern i Mynihut ka pasur një sfidë tejet të vështirë ndaj Dortmund. Edhe pse kaluar në avantazh të dyfishtë me Tolisso dhe Muller, Brandt dhe Haland shokuan vendasit duke barazuar rezultatin. Balkanweb/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Bayern fiton edhe Superkupën e Gjermanisë, kësaj radhe ndaj Dortmund e shpëton goli ‘absurd’ i Kimmich

  • 03/20/2021 at 19:27
    Permalink

    Hey there I am so delighted I found your website, I really found you by accident, while I was looking on Digg for something else, Anyways I am here now and would just like to say kudos for a marvelous post and a all round interesting blog (I also love the theme/design), I don’t have time to look over it all at the moment but I have saved it and also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a lot more, Please do keep up the great work.

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *