Aksident fatal në Hasanbeg, vdes sharraxhiu

Një motoçikletë dhe makinë për prerjen e drunjve janë aksidentuar mbrëmë në Hasanbeg të Shkupit, afër shkollës fillore, raporton TV21.

Sharraxhiu ka ndërruar jetë në vendngjarje, ndërsa motorristi me urgjencë është dërguar në spital.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *