Hidhet shorti për grupet e Champions Leaugue, spikat derbi Cr7-Messi

Është hedhur shorti për grupet e Uefa Champions League për sezonin 2020-2021.

Në shortin e hedhur në Nyon të Zvicrës kanë munguar përfaqësuesit e ekipeve pjesmarrëse për shkak të virusit.

Në shortin e hedhur spikasin sfidat Juventus-Barcelona ku përballë do të jenë Cristiano Ronaldo dhe Leo Messi.

Po ashtu spikasin edhe sfidat e Bayern Munich-Atletico Madrid dhe PSG-Manchester United.

Ndërsa për ekipin me më shumë trofe në këtë kompeticion shorti  i ka vënë përballje të lehta ndaj Interit, Shaktar Donetskut dhe Borussia Monchengladbach.

Për ekipin e Igli Tares, Lazio e cila rikthehet pas shumë vitesh në këtë kompeticion, shorti i ka rezervuar përballjet ndaj Zenit, Dortmund dhe Club Brugge.

Ndërsa lojtari i kombëtares shqiptare Myrto Uzuni me ekipin e tij Ferencvarosh do të ketë një short super të vështirë ndaj Juves, Barçës dhe Dynamo Kiev. Por për beratasin kjo do të jetë një ëndërr e realizuar pasi do të luajë kundër idhullit të tij Ronaldo dhe gjithashtu do të ketë fatin të luajë në mitikun “ Camp Nou”. Tch/ 

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

5 thoughts on “Hidhet shorti për grupet e Champions Leaugue, spikat derbi Cr7-Messi

 • 08/03/2021 at 23:39
  Permalink

  Your mode of telling the whole thing in this paragraph is truly fastidious, every one be
  able to without difficulty be aware of it, Thanks a lot.

  Reply
 • 07/24/2021 at 23:58
  Permalink

  Hello there I am so happy I found your site,
  I really found you byy accident, while I was researching on Askjeeve for something else, Nonetheless I am here now and would just like to say thanks for a marvelous
  post and a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I don’t have time to lookk over
  it all at the minute but I have bookmarked it and also included your RSS feeds, so when I
  have time I will be back to read a great deal more, Please do keep up the great work.

  Here is my web site:tin tuc cong nghe dien thoai

  Reply
 • 07/04/2021 at 01:15
  Permalink

  Greetings from Carolina! I’m bored to death at work so I
  decided to check out your site on my iphone during lunch break.
  I love the information you present here and can’t wait to take a look when I get home.

  I’m amazed at how quick your blog loaded on my mobile ..
  I’m not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, awesome site!

  Reply
 • 05/11/2021 at 00:43
  Permalink

  Howdy! Do you know if they make any plugins to
  safeguard against hackers? I’m kinda paranoid about losing everything I’ve worked hard on. Any tips?

  Reply
 • 04/18/2021 at 19:20
  Permalink

  Great beat ! I wish to apprentice while you amend your
  website, how can i subscribe for a blog website? The account aided me a acceptable deal.

  I had been tiny bit acquainted of this your broadcast
  offered bright clear concept

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *