Ish presidenti Nishani shkruan: 6 (gjashtë) mbledhje të përbashkëta midis qeverive të Shqipërisë dhe Kosovës, asnjë proekt i realizuar

6 (gjashtë) mbledhje të përbashkëta midis qeverive të Shqipërisë dhe Kosovës.
A mund të thotë dikush 1(një) qoftë edhe 1 (një) produkt të arritur apo të prekur nga shqiptarët këndej dhe andej kufirit pas gjithë këtyre mbledhjeve ??!!
Jo 6 (gjashtë) por 1(një) veç 1 (një).
Asgjë ! 0 (zero) me bisht !
Ah po, traun e taksës në Rrugën e Kombit nga qeveria e rilindsave në Shqipëri !
Natyrisht asgjë për tu çuditur !
Një qeveri shqiptare që rrjeshtohet nën skenarin serb të copëtimit të trojeve të Kosovës nuk e ka për hiç gjë, të ringrejë barriera komunikimi midis shqiptarëve.
Maskat janë çjerrë, tradhëtarët e kombit janë mbi ujë si tapa të kalbura !
#TëRingremëShqipërinë 🇦🇱

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

8 thoughts on “Ish presidenti Nishani shkruan: 6 (gjashtë) mbledhje të përbashkëta midis qeverive të Shqipërisë dhe Kosovës, asnjë proekt i realizuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *