Luana Vjollca fund lidhjes me biznesmenin? Zbulohet e vërteta, ja planet e moderatores

Ka disa javë që përflitet se Luana Vjollca dhe Krenar Cocaj janë ndarë shkruan balkanweb

Në disa portale thuhej se çifti nuk janë më bashkë, por ky lajm nuk është i vërtetë. Madje lidhja e tyre po ecën shumë mirë.

Në emisionin Prive madje ata kanë treguar planet e së ardhmes.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Luana Vjollca fund lidhjes me biznesmenin? Zbulohet e vërteta, ja planet e moderatores

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *