Taravari: Për tre vite – 500.000 euro investime në shkollat tona!

Të lëna në harresë pa asnjë investim, shkolla të degraduara krejt duke cënuar cilësinë e arsimit trashëguam.
Përmes investimeve që kemi realizuar këto tre vitet e fundit, garantohet cilësi e cila rrit energjinë dhe efikasitetin për punë, duke hedhur kështu një hap tjetër të rëndësishëm drejt objektivit që kemi vendosur për standarde për më të dashurit tanë, fëmijët!

Do të vazhdojë me angazhimin për përmirësimin e infrastrukturës shkollore dhe përmirësimin e kushteve për nxënësit, që do të ndikojnë në rritjen e kualitetit të mësimit në shkollat e Komunës së Gostivarit, pasi fëmijët janë gjithçka që kemi shkruan Taravari.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

54 thoughts on “Taravari: Për tre vite – 500.000 euro investime në shkollat tona!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *