191 raste të reja me Covid-19 dhe 77 të shëruar

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1350 testime të realizuara, 191 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona.

Shkup-96, Kumanovë-4, Shtip-5, Prilep-13, Tetovë-15, Veles-1, Manastir-3, Kavadarc-1, Gostivar-4, Gjevgjeli-4, Strumicë-5, Kriva Pallankë-2, Radovish-2, Koçan-15, Pehçevë-1, Berovë-4, Vallandovë-2, Vinicë-5, Dellçevë-2, Sveti Nikollë-2, Kërçovë-2, Resnjë-2 dhe Negotinë-1.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

103 thoughts on “191 raste të reja me Covid-19 dhe 77 të shëruar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *