Kumanovë, nxënësit protestojnë kundër mësimit online

Nxënësit shqiptarë dhe maqedonas të Shkollave të Mesme në Kumanovë kanë protestuar sot para godinës së Komunës kundër mësimit online. Ata kërkojnë që Ministria e Arsimit të rishikojë vendimin dhe të vendosin për mësim me prezencë fizike. Alsat/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Kumanovë, nxënësit protestojnë kundër mësimit online

 • 10/20/2021 at 01:13
  Permalink

  811600 752281Wahhhh,!! I dnt think its food thats generating her tummy groww!!|tiitaBoo| 822390

  Reply
 • 10/01/2021 at 16:00
  Permalink

  558781 811305You require to join in a contest very first of the finest blogs on the internet. I most surely will suggest this internet site! 304822

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *