Regjistrimet për Lotarinë Amerikane deri më 10 nëntor, ambasada e SHBA ka një këshillë

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë deklaron se regjistrimet për programin e Lotarisë Amerikane 2020 do të jenë të hapura nga data 7 tetor 2020 deri më 10 nëntor, ndërkohë që vë në dispozicion të qytetarëve të interesuar edhe linkun ku mund të kërkojnë më shumë informacion.

Ndërkoë që kujton qytetarët ta ndjekin në rrjetet sociale për më shumë këshilla.

| Regjistrimet për Programin e Lotarisë Amerikane 2022 do të jenë të hapura nga data 7 tetor, 2020, ora 18:00 (ora shqiptare) deri më 10 nëntor 2020, ora 18:00 (ora shqiptare)! Për më shumë informacion, klikoni këtu: http://ow.ly/7dCz50BFoLx

Vazhdoni të na ndiqni në Facebook, Tëitter dhe instagram gjatë kësaj kohe, për të marrë këshilla mbi plotësimin e aplikimit tuaj”, shkruan ambasada e SHBA. Balkanweb/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Regjistrimet për Lotarinë Amerikane deri më 10 nëntor, ambasada e SHBA ka një këshillë

 • 04/25/2021 at 12:00
  Permalink

  I do not even understand how I finished up here, but I
  assumed this publish used to be good. I don’t understand who you might be however certainly you’re going to a well-known blogger if you are not already.
  Cheers!

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *