A do të hapen kufijtë!? Sot temë diskutimi në seancë qeveritare

Sot, qeveria kishte paralajmruar se do të diskutojë propozimin e Komisionit të Sëmundjeve Infektive për të hapur kufijtë me Serbinë, Malin e Zi, Kosovën dhe Shqipërinë pa testimin e PCR.

Sipas analizës së Komisionit, për momentin nuk ka asnjë indikacion, dmth një numër i lartë i rasteve të importuara në vend me covid-19 nga këto vende. Prandaj, nuk ka rrezik dhe është e sigurt hapja e kufijve. – njoftoi Ministri i Shëndetësisë Filipçe.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “A do të hapen kufijtë!? Sot temë diskutimi në seancë qeveritare

  • 09/24/2021 at 23:36
    Permalink

    These are really great ideas in concerning blogging.
    You have touched some fastidious things here. Any way keep up wrinting.

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *