Covid-19 në vend: 317 të infektuar në 24 orët e fundit dhe 4 vdekje

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer testet 1990, dhe 317 raste të reja të kovid-19 janë regjistruar në: Shkup-182, Kumanovë-12, Dibër-3, Stip-13, Prilep-5, Tetovë-8, Veles-7, Manastir-6, Ohër-1, Kavadarci-4, Gostivar-11, Gjevgjeli-12, Strumica-12, Kriva Pallanka-3, Radovish-5, Kocani-18, Valandovo-3, Delçevo-2, Sveti Nikole-4, Kërçovë-4, Resnjë-1, Negotinë-1.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *