Tom Cruise zbret në Romë për xhirimet e “Mission Impossible 7”

Pas Norvegjisë dhe Mbretërisë së Bashkuar, tani është radha e Italisë. Vazhdojnë xhirimet europiane të të shumëpriturit ‘Mision i pamundur 7’ dhe Tom Cruise ndodhet në Romë në versionin Ethan Hunt, në filmin e regjisorit Christopher McQuarrie. Kapitulli i ri i sagës të filmit aksion ka zbritur në kryeqytetin italian, ku do të xhirohen disa skena të ndryshme ne qendrën historike për disa javë.

Makinat dhe motorët që lëvizin me shpejtësi të madhe dhe ndjekjet spektakolare do të jenë protagonistët kryesorë në zona të ndryshme të Romës, mes Fori Imperiali, Largo Corrado Ricci, Sheshit Lovatelli, Rione Monti dhe Rione Sant’Angelo. Mes rrugëve në të cilat do të jenë të impenjuar artistët hollivudjan do të jenë ndër të tjera rruga e Gjarpërinjve, rruga Panisperna, Cavalletti, rruga e Tribuna Campitelli, rruga e Funari dhe rruga Sant’Angelo. Balkanweb/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

9 thoughts on “Tom Cruise zbret në Romë për xhirimet e “Mission Impossible 7”

 • 07/12/2021 at 11:50
  Permalink

  Howdy! This post could not be written any better! Reading this
  post reminds me of my good old room mate! He always kept talking about this.
  I will forward this article to him. Pretty sure he will have a good read.

  Thanks for sharing!

  Reply
 • 07/09/2021 at 14:46
  Permalink

  Attractive element of content. I just stumbled upon your web site and in accession capital to claim that I get actually loved account your
  weblog posts. Any way I’ll be subscribing for your augment and even I achievement you get right of entry to consistently fast.

  my web site: 온라인카지노

  Reply
 • 04/16/2021 at 21:22
  Permalink

  Wonderful website. A lot of useful info here. I am sending it to several buddies ans additionally sharing in delicious. And of course, thank you to your effort!

  Reply
 • 04/16/2021 at 12:41
  Permalink

  Thank you, I have just been searching for information about this subject for ages and yours is the greatest I have found out so far. However, what in regards to the conclusion? Are you positive about the supply?

  Reply
 • 03/20/2021 at 20:53
  Permalink

  Fantastic goods from you, man. I’ve take into account your stuff prior to and you are just extremely excellent. I actually like what you have obtained right here, certainly like what you are saying and the way in which through which you assert it. You make it enjoyable and you still take care of to keep it smart. I can’t wait to read far more from you. This is actually a great web site.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *