Tërmet me magnitudë 4.9, epiqendra 27 km nga Durrësi

Lëkundje tërmeti janë shënuar para pak minutash në vendin tonë.

Lëkundjet me magnitudë 4.9 të shkallës rihter kishin epiqendrën në Detin Adriatik 27 km në veri-perëndim të Durrësit. Lëkundjet u ndjenë në Durrës, Laç dhe Tiranë.

Mësohet se lëkudjet patën një thellësi prej 10 km. Ndërkohë EMSC i ka cilësuar këto lëkundje si të shkallës 3. tch/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

5 thoughts on “Tërmet me magnitudë 4.9, epiqendra 27 km nga Durrësi

 • 10/11/2021 at 23:21
  Permalink

  I just couldn’t go away your web site before suggesting that I actually
  enjoyed the usual information an individual supply in your guests?
  Is gonna be back regularly to check out new posts

  Reply
 • 10/11/2021 at 23:21
  Permalink

  What i don’t realize is if truth be told how you’re
  no longer really a lot more well-preferred than you
  may be now. You are very intelligent. You realize therefore considerably relating to
  this subject, produced me individually imagine it
  from numerous varied angles. Its like women and men don’t seem to be involved except
  it is one thing to accomplish with Woman gaga! Your individual stuffs excellent.
  All the time maintain it up!

  Reply
 • 09/27/2021 at 15:59
  Permalink

  298316 103226Spot on with this write-up, I truly feel this website needs much much more consideration. Ill probably be once more to read a lot much more, thanks for that information. 759096

  Reply
 • 09/07/2021 at 10:23
  Permalink

  Way cool! Some very valid points! I appreciate you penning this
  write-up and also the rest of the site is really good.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *