Edhe një deputet pozitiv me Covid-19, përsëri nga rradhët e pushtetit

Deputeti nga LSDM në pushtet, Laze Tanevski nga Ohri është pozitiv me koronavirusin. Ai njoftoi në rrjetet sociale se ishte i infektuar me virus, dhe familja e tij u testua dhe të gjithë janë negativë.

“Të dashur miq,

Unë do të doja t’ju informoja se për shkak të një udhëtimi urgjent privat, unë vetë-fillova testimin e KOVID 19. Për fat të keq, pavarësisht nga respektimi i të gjitha masave dhe protokolleve nga unë, është pozitiv.

Në të njëjtën kohë dua t’ju informoj se anëtarët e familjes sime janë testuar dhe të gjithë janë negativë.

Ndihem mirë dhe nuk kam simptoma. Do të respektoj masën e izolimit si të gjithë qytetarët e tjerë të vendit tonë.

Me gjithë këtë që u tha, unë ndiej një përgjegjësi të madhe që edhe një herë të apeloj tek të gjithë dhe të theksoj seriozitetin e virusit dhe mundësinë e infektimit duke ju kërkuar të jeni jashtëzakonisht të kujdesshëm.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Edhe një deputet pozitiv me Covid-19, përsëri nga rradhët e pushtetit

 • 09/13/2021 at 11:38
  Permalink

  I’m very haopy to uncover this site. I wanted
  to thank you for ones tije due to this fantastic read!! I definitely loved every part off it and i also hafe you book marked to seee new stuff onn your web site.

  Buldog francuski szczeniak homepage szary buldog
  francuski

  Reply
 • 05/18/2021 at 14:28
  Permalink

  Hello just wanted to give you a quick heads up. The words in your article seem
  to be running off the screen in Chrome. I’m not sure if this is a formatting issue or something to do
  with browser compatibility but I figured I’d post to let you know.
  The design and style look great though! Hope you
  get the problem resolved soon. Kudos

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *