Edhe dy mësues të Shkupit pozitiv me Kovid-19

Bëhet fjalë për një mësuese të gjuhës angleze në shkollën fillore “Vllado Tasevski” në Karposh dhe një tjetër mësues në “Dimitar Milladinov” në Qendër.

Nga Komuna e Karposhit kanë njoftuar se mësuesja është izoluar nga dita e mërkurë, ndërkaq rezultatet e testit pozitiv i ka marrë ditën e enjte. Tv21/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

5 thoughts on “Edhe dy mësues të Shkupit pozitiv me Kovid-19

 • 10/20/2021 at 02:47
  Permalink

  695714 389426In case you happen to significant fortunate men and women forms, referring by natural indicates, additionally you catch the attention of some sort of envy in consideration of those types the other campers surrounding you which have tough times about this subject. awnings 288719

  Reply
 • 08/01/2021 at 14:44
  Permalink

  Amazing blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere? A design like yours with a few simple adjustements would really make my blog shine. Please let me know where you got your theme. Thanks

  Reply
 • 01/26/2021 at 13:26
  Permalink

  I’m not sure where you are getting your info, but great
  topic. I needs to spend some time learning
  much more or understanding more. Thanks for fantastic info I was looking for
  this information for my mission.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *